Papuošalų priežiūros atmitinė

Kad keramikos papuošalai Jus džiugintų ilgai, ilgiau ir ilgiausiai, juos reikia mylėti labiau, nei įprastą bižuteriją

  • Keramikos papuošalai yra jautrūs smūgiams. Briaunuotas karoliukas ar netaisyklingos formos pakabukas, nukritęs ant kietų grindų, gali nuskilti :( Todėl labai rekomenduočiau vengti puošimosi vonioje ir kitose erdvėse, kur po kojomis guli kietos grindys. Visgi taisyklingos formos pilnaviduris karoliukas, nuritęs ant kietos žemės, smagiai sau šokinėja be jokių pasekmių :)
  • Aukso ar platinos sluoksnis ant keraminės detalės yra labai plonas. Jis nėra atsparus trinčiai, todėl aštrios kitų daiktų briaunos ar nuolatinė trintis į kitus daiktus/rūbus gali pakeisti aukso dekoro išvaizdą. Jis gali tapti matinis arba nusitrinti. Todėl savo keraminius papuošalus patarčiau laikyti atskirai nuo kitų papuošalų/daiktų.
  • Auskarėlių prie ausies įsegimai yra klijuojami. Labai svarbu auskarėlius išsiverti prieš einant miegoti, į dušą ar baseiną. Atsigulus kartu su auskarėliais, minkšto sidabro įsegimas gali nulinkti. Visgi nesunkiai atlenkti į pradinę padėtį galima pirštais :)
  • Riebios odos savininkės savo auskarėliams prie ausies turėtų skirti daugiau dėmesio ir karts nuo karto auskaro nugarėlę ir įsegimus pavalyti nuo susikaupusio sebumo. Tą pravartu daryti ir toms, kurios auskarėliais mėgsta puoštis kasdien. Taip sumažės tikimybė auskarėliams atsiklijuoti.
  • Sidabro detalės natūraliai oksiduojasi. Kad procesai vyktų lėčiau, rekomenduočiau papuošalų nelaikyti vonioje ar plastikiniuose maišeliuose. Visgi pakitusią sidabro spalvą galima atgaivinti, pavalant sidabrui valyti skirta servetėle. Kabančių auskarų įsegimus galima plauti druskos-aliuminio folijos vonelėje, prieš tai sidabrinę dalį nukabinus nuo keraminės.

Gražaus ir ilgo puošimosi!