Keramika, kurioje slepiasi šventė!


Monika Krepsta | Joy & Ceramics - keramika, kurioje slepiasi šventė!
Su visais išbarstytais konfeti, suvalgytais torto gabalėliais, rausvų bijūnų girliandom ir TA nuotaika, kuri nesibaigia. Net tada, kai išaušta rytas, skruostų raudonis išblunka, o suknelė keliauja vėl kabėti į spintą...
Monika Krepsta | Joy & Ceramics - mažytė šventė, ausyse, ant kaklo, sienų.

Kas ta šventė, pasislėpusi mano keramikoje?

Šventė mano keramikoje turi daug reikšmių: ir labai tiesioginių, ir labai simbolinių. Tiesioginė reikšmė - visiškai akivaizdi. Kuriu papuošalus, skirtus šventei :)

Lipdydama savo pirmąjį vėrinį, įsivaizdavau ypatingą progą, kada galėsiu juo puoštis. Norėjau, kad tai būtų kažkas itin matomo, meniško ir originalaus. Taip gimė mano pirmasis lūpų vėrinys, kuriuo puošiausi savo brangios draugės vestuvėse. 

Esu sulaukusi komentaro, kad mano apyrankės nepatogios darbui su kompiuteriu. Žinoma! Jos ir neskirtos darbui su kompiuteriu :) Su jomis pasipuošus reikia kilnoti tostus, šokti lėtus šokius, apsivyjus mylimojo kaklą, grakščiai valgyti pyragaitį :) Tačiau puoštis kasdien mano papuošalai taip pat tinkami, jeigu tik esate toks laimingas ir į savo darbą keliaujate, kaip į šventę! :)

Kita tiesioginė šventės reikšmė - šventinė dovana. Juk labai dažnai papuošalus dovanojame! Taip jie įgauna gražios progos prisiminimą. Suvirpa širdis, kai vyras parašo, prašydamas padėti išrinkti papuošalą savo mylimajai ar kai sulaukiu žinutės iš moters, pagaliau pasiryžusios pasidovanoti dovaną sau pačiai, apie kurią ilgai svajojo.

O simbolinė reikšmė - tai mano santykis su keramika. Esu laimės kūdikis, galėdama gyvenime daryti tai, ką myliu! Į darbą, keliuosi kaip į šventę! :)